• Serwis iPhone XR

  Profesjonalny serwis iPhone Xr. Większość napraw iPhona wykonujemy na miejscu w ciągu 1 godziny.

  Naprawiamy iPhone’y XR niezależnie od tego, ile czasu to zajmuje i co konkretnie tej naprawy wymaga. Posługujemy się przy tym oryginalnymi częściami oraz częściami zamiennymi wysokiej jakości. Mamy wieloletnie doświadczenie w takich naprawach. Posługujemy się nie tylko nowoczesnymi narzędziami, ale i sprawdzonymi metodami. Zawsze naprawiamy dokładnie i szybko, co dla naszych klientów jest najważniejsze.

Ceny

 • 450 PLN

  Wymiana rozbitej szybki

 • 750 PLN

  Wymiana LCD – zamiennik jakości oryginału

 • 900 PLN

  Wymiana LCD – oryginalny

 • 290 PLN

  Wymiana baterii

 • 650 PLN

  Wymiana kamery głównej

 • 290 PLN

  Wymiana gniazda

  ładowania

 • 290 PLN

  Wymiana mikrofonu

 • 280 PLN

  Wymiana głośnika

 • 350 PLN

  Wymiana przycisku

  głośności

 • 600 PLN

  Wymiana korpusu wraz z szybką

 • 400 PLN

  Wymiana tylnej szybki

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz sprawdzić adres, telefon oraz godziny otwarcia kliknij tutaj

Inne modele

Serwis iPhone XR

iPhone XR to następca iPhona X znanej marki Apple. Jest postrzegany, jako model tańszy od iPhona XS. Dostępny w 6 wersjach kolorystycznych, został zaprezentowany 12 września 2017 roku. Solidnie wykonany, starannie wykończony, wyposażony w dobre podzespoły, też jak każdy inny telefon tej czy innej firmy ma prawo się psuć i zużywać. Na szczęście zawsze można skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, w którym serwisanci są w stanie naprawić niemalże wszystko.

naprawa iPhone XR

W ramach serwisu i naprawy iPhone XR wykonywane są różne czynności, a zaliczyć do nich należy takie jak wymiana szybki lub wyświetlacza, naprawa płyty głównej, wymiana baterii czy naprawa całego urządzenia po zalaniu. W profesjonalnym serwisie można liczyć na kompleksową obsługę i wysoki poziom świadczonych napraw. Serwisanci posługują się nowoczesnymi metodami, a przy tym specjalistycznymi narzędziami, dzięki którym mogą precyzyjnie i sprawnie demontować poszczególne elementy, zastępując je nowymi, oryginalnymi lub wysokiej jakości zamiennikami.

Wymiana szybki

Uszkodzona szybka w iPhone XR to popularny problem, z którym zmaga się wielu użytkowników nie tylko tego modelu, ale i w ogóle różnych smartfonów. Uszkodzenie to zwykle jest wyraźnie widoczne gołym okiem. Jeżeli dotyk jest sprawny, a obraz widoczny, nie ma potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Wystarczy po prostu wmontować nową szybkę. To gwarantuje znacznie mniejsze koszty naprawy. Po wykonaniu tego procesu, a odbywa się on przy użyciu profesjonalnych narzędzi i sprawdzonych metod, iPhone XR jest poddawany intensywnym testom. Ma to na celu dokonanie oceny, czy wymiana ta się powiodła i urządzenie pod każdym względem działa poprawnie.

Wymiana wyświetlacza

Wyświetlacz, który nie reaguje na dotyk, jest najprawdopodobniej uszkodzony. Wówczas chcąc przywrócić sprawność urządzeniu, należy element ten wymienić. Oczywiście nie można wykonać tego procesu samodzielnie. Naprawa jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje. W każdym razie w profesjonalnym serwisie potrafią się tym zająć. To tam iPhone XR ma szansę otrzymać zupełnie nowy panel LCD o przekątnej 6.1 cala, bo właśnie taki, model ten, posiada w oryginale. Są to oczywiście oryginalne panele, gwarantujące tę samą jakość wyświetlanego obrazu. Na życzenie klienta serwisanci mogą zamontować zamiennik, który jest tańszy. Przed przystąpieniem do tego procesu, technicy najczęściej dokładnie sprawdzają iPhona, aby ocenić czy faktycznie uszkodzeniu uległ wyświetlacz, czy może jednak coś innego.

Naprawa płyty głównej

iPhone XR, tak jak inne modele tej marki i urządzenia konkurencyjnych firm, z biegiem czasu mogą odmówić posłuszeństwa. iPhone restartuje się przy włączaniu, włącza się, ale nie wyświetla obrazu, przywiesza się, a niekiedy dzieją się z nim jeszcze inne, dziwne rzeczy… To może świadczyć o awarii płyty głównej. Najczęściej jest tak, że trzeba ją po prostu wymienić. Zadanie nie jest proste, ale na szczęście nie dla doświadczonych serwisantów. Tak więc wystarczy oddać iPhona XR do naprawy, aby w niedługim czasie otrzymać informację, co faktycznie się stało. To właściciel podejmuje decyzję o naprawie bądź rezygnacji z usługi serwisu. Jedno natomiast jest pewne – przeważnie naprawa jest dużo korzystniejsza pod względem finansowym niż kupno nowego iPhona, który zapewne już teraz jest znacznie tańszy.

Naprawa po zalaniu

iPhona XR można naprawić nawet po zalaniu. Wystarczy dobrze sprawdzić urządzenie, aby ocenić, co woda czy też inna ciecz, zdołała uszkodzić. Wymieniając poszczególne elementy serwisant jest w stanie doprowadzić iPhona do pełnej sprawności. Czasem zalanie jest niewielkie, więc i naprawa nie jest kosztowna, a sam proces trwa krótko. Zdarzają się jednak także bardziej czasochłonne naprawy, z którymi jest trudniej się uporać, ale na szczęście wciąż jest to realne. Co więcej, często lepiej naprawić iPhona XR po zalaniu, niż kupić nowy, taki sam model.

Wymiana baterii

Chęć wymiany baterii w iPhone XR jest jednym z najczęstszych powodów, dla których ich właściciele decydują się na skorzystanie z usług serwisu. Zupełnie normalną sprawą jest to, że bateria z czasem się zużywa i już nie trzyma tak, jak na początku. Trzeba ją w związku z tym częściej ładować, a jeżeli to staje się nudne bądź po prostu irytujące, pozostaje ją tylko wymienić na nową. W serwisie Apple jest to możliwe i nie tak kosztowne, jak może się wydawać.

Czasem iPhone XR psuje się zupełnie niespodziewanie i to nie z winy użytkownika a producenta. Okazuje się, że jakieś elementy, z których został złożony, są po prostu wadliwe. Nierzadko natomiast to użytkownik doprowadza iPhona do stanu, który wymaga albo naprawy, albo wymiany urządzenia na nowe. Z reguły naprawa jest dużo tańsza, więc warto poważnie przemyśleć tę opcję. Dziś o dobry serwis naprawy urządzeń marki Apple nie trudno. Trzeba tylko korzystać z usług tych serwisów, które zatrudniają fachowców. Nawet najmniejszy błąd przy naprawie może pogorszyć stan iPhona i zaprzepaścić szansę na przywrócenie mu pełnej sprawności.