• Serwis iPhone X

  Profesjonalny serwis iPhone X. Większość napraw  wykonujemy na miejscu w ciągu 1 godziny. Wykorzystujemy oryginalne podzespoły lub wysokiej jakości zamienniki jakości oryginału. Wymieniamy szybki, wyświetlacze LCD, baterie, kamery, głośniki. Przy wymianie wyświetlacza zgrywamy dane z rozbitego LCD na nowy tak aby zachowane były wszystkie funkcje w tym Face ID. Naprawa płyt głównych po zalaniu, układów zasilania U2, Face ID.

Ceny

 • 500 PLN

  Wymiana rozbitej szybki

 • 900 PLN

  Wymiana LCD zamiennik jakości oryginału

 • 1100 PLN

  Wymiana LCD oryginalny

 • 250 PLN

  Wymiana baterii

 • 650 PLN

  Wymiana kamery głównej

 • 290 PLN

  Wymiana gniazda

  ładowania

 • 290 PLN

  Wymiana mikrofonu

 • 280 PLN

  Wymiana głośnika

 • 350 PLN

  Wymiana przycisku

  głośności

 • 400 PLN

  Wymiana tylnej szybki

 • 600 PLN

  Wymiana korpusu wraz z szybką

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz sprawdzić adres, telefon oraz godziny otwarcia kliknij tutaj

Inne modele

Serwis iPhone X po zalaniu

Niestety, nie wszystkie egzemplarze i ich posiadacze mają tyle szczęścia, by cały okres użytkowania przebiegł bezproblemowo. Pomimo szumnych zapewnień o wodoodporności, potwierdzonej normą IP67 trafił już do naszego serwisu niejeden zalany egzemplarz. Jak to możliwe? W myśl zapewnień producenta urządzenie zapewnia pełną ochronę przed zalaniem w momencie wypuszczenia go z fabryki, a poziom zabezpieczeń nie jest stały i ulega zmniejszeniu wraz z upływem czasu. Co gorsza, udzielana przez Apple gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez ciecze. Mimo wszystko, w wielu przypadkach naprawa po zalaniu iPhone X jest możliwa i między innymi takie usługi świadczymy w naszym serwisie. Aby to jednak taka naprawa była możliwa, powinieneś jak najszybciej po zalaniu i zauważeniu jakichkolwiek dziwnych objawów udać się do naszego serwisu, zanim dojdzie do zwarcia mogącego spalić płytę główną urządzenia.

Wymiana wyświetlacza

Najczęściej występującą awarią nie tylko iPhone X, ale smartfonów w ogóle jest rozbicie wyświetlacza, spowodowane upadkiem. Nawet osoby korzystające z paneli i szkieł ochronnych, po upadku z przerażeniem odkrywają „pajączka” na ekranie. Na szczęście, naprawa pobitej szybki jest dość łatwa i nie niesie za sobą zbyt dużego ryzyka. Niestety, w związku z zastosowaną technologią wyświetlacza – AMOLED koszt samego panelu jest dość wysoki, choć dzięki temu możemy liczyć na obraz wysokiej jakości. Na wszystkie wymienione wyświetlacze udzielamy gwarancję, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że szybko będziesz musiał odwiedzić nas ponownie.

Inne popularne usterki

Dosyć często trafiają do nas również klienci narzekający na stan baterii w swoim urządzeniu. Stosowanie mocnych ładowarek i pełne cykle ładowania (a zwłaszcza rozładowywanie do końca) sprzyjają szybszemu zużyciu wbudowanych akumulatorów. Świadczymy również usługi związane z ich wymianą, a stosowane przez nas ogniwa zapewniają długotrwałą bezproblemową pracę, potwierdzoną gwarancją.

Często spotykane są również problemy z kamerą. Niektóre z nich związane są z błędami w oprogramowaniu, powstałymi np. podczas aktualizacji i dość łatwo możemy je skorygować, bez ingerencji w urządzenie. Jednak najczęściej związane są z głębszymi problemami, spowodowanymi upadkiem, czy zalaniem, a wtedy nie obejdzie się bez wymiany kamery. Świadczymy również i takie usługi, instalując wyłącznie oryginalne matryce, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoje urządzenie nadal będzie pozwalało utrwalić wyjątkowe chwile w doskonałej jakości kadrach.

iPhone X okazał się przełomowym modelem w portfolio Apple. Ilość wprowadzonych innowacji spowodowała ogromną popularność tego modelu, a sama firma z Cupertino ponownie stała się liderem, wyznaczającym trendy przez kolejne lata. Ceniony za ponadczasową stylistykę, doskonałe spasowanie elementów, a także wodoszczelność i wykorzystany po raz pierwszy wyświetlacz AMOLED, iPhone X sprzedał się w ponad 100 mln egzemplarzy. Dużo z nich trafiło również na rynek polski.