• Serwis iPhone 6S

  Profesjonalny serwis iPhone 6S. Wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu w ciągu 15-30 minut.

iphone 6s

Ceny

 • 230 PLN

  Wymiana rozbitej szybki

 • 290 PLN

  Wymiana LCD – zamiennik jakości oryginału

 • 350 PLN

  Wymiana LCD – oryginalny

 • 140 PLN

  Wymiana baterii

 • 170 PLN

  Wymiana kamery/czujnika

 • 250 PLN

  Wymiana kamery głównej

 • 160 PLN

  Wymiana gniazda

  ładowania

 • 140 PLN

  Wymiana mikrofonu

 • 140 PLN

  Wymiana głośnika

 • 180 PLN

  Wymiana przycisku Power

 • 150 PLN

  Wymiana przycisku Home

 • 150 PLN

  Wymiana przycisku

  głośności

 • 280 PLN

  Wymiana korpusu

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz sprawdzić adres, telefon oraz godziny otwarcia kliknij tutaj

Inne modele

iPhone 6s to jeden z najbardziej udanych modeli w portfolio firmy Apple. Pomimo tego, że został wprowadzony na rynek w 2015 roku (czyli już 4 lata temu) wciąż cieszy się znaczną popularnością. Nic dziwnego, mimo spadających cen wciąż oferuje znakomitą płynność działania, przyzwoity aparat i dobrej jakości wyświetlacz, a całość wykonana w aluminiowej obudowie prezentuje się świeżo nawet w 2019 roku. Niestety, nie każdy egzemplarz i jego posiadacz ma tyle szczęścia, by cały okres eksploatacji przebiegał bezproblemowo. Najczęściej występujące uszkodzenia to:

rozbicie wyświetlacza lub jego szybki,
zużycie baterii,
uszkodzenie gniazda ładowania,
niedziałająca kamera,
zalanie telefonu,
niedziałający głośnik lub mikrofon

Zwróćmy uwagę na to, co można zrobić i jak może pomóc Państwu nasz serwis w konkretnych sytuacjach.

Serwis iPhone 6s po zalaniu

W odróżnieniu od aktualnie produkowanych modeli – zarówno przez Apple, jak i innych producentów, iPhone 6s nie jest odporny na wilgoć, nie wspominając o bezpośrednim kontakcie z wodą. W związku z tym, podczas użytkowania telefonu powinniśmy mieć na uwadze czyhające na niego zagrożenia. Jednak nie każdemu udaje się w pełni ochronić swojego smartfona przed zalaniem lub zawilgoceniem. Jeśli do tego dojdzie, warto podjąć bezzwłoczne działania – dalsze użytkowanie telefonu może doprowadzić do uszkadzania kolejnych komponentów, z nieodwracalną usterką płyty głównej włącznie. Co zrobić, jeśli telefon uległ zalaniu? Przede wszystkim powinno się go jak najszybciej wyłączyć i nie podejmować prób ponownego uruchomienia. Następnie, możliwie jak najszybciej, należy oddać go do wyspecjalizowanego serwisu, takiego jak nas, który podejmie próbę naprawy. W zdecydowanej większości przypadków udaje się nam przywrócić urządzeniu pełną sprawność.

Wymiana szybki iPhone 6s

Wykorzystanie bardzo twardego szkła do pokrycia ekranów chroni je przed zarysowaniem, ale z drugiej strony podnosi ich podatność na stłuczenia w razie upadku. Niestety, pomimo rozwoju technologii, w które wyposażane są telefony, nadal jest to najczęściej występujące uszkodzenie mechaniczne i niewiele wskazuje, by ten stan miał się szybko zmienić. Na szczęście przemyślana konstrukcja iPhone 6s i jego ogromna popularność sprawia, że wymiana wyświetlacza jest dosyć łatwa i szybka, a sam koszt zamiennika umiarkowany. Montujemy wyłącznie ekrany sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować ci bezproblemowe użytkowanie.

Bateria – istotna, ale słabnąca

Z racji na wiek urządzeń, nierzadko dochodzący już do 4 lat, w wielu z nich bateria spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Jest to jeden z elementów ulegających zużyciu w toku eksploatacji, dlatego nawet pomimo dbałości o urządzenie, nie jesteśmy w stanie zapobiec jej słabnięciu. Bateria użytkowana przez 3-4 lata zazwyczaj ma około 60 do 70 % pierwotnej wydajności. Zważywszy na to, że nawet nowa bateria iPhone 6s nie zapewniała imponujących osiągów, taki stan raczej nie pozwoli korzystać z telefonu przez cały dzień. Na szczęście, podobnie jak inne elementy, również baterię można wymienić w naszym serwisie. Jej wymiana nie jest zbyt skomplikowana i możemy jej dokonać w ciągu maksymalnie 30 minut. Po tym czasie będziesz cieszyć się nwowym ogniwem, o pojemności identycznej z oryginalną.

Wymiana gniazda ładowania

Wykorzystane przez Apple gniazdo ładowania – Lightening cechuje się znaczną wytrzymałością oraz jest dwustronne, co wyróżniało je na tle konkurencyjnego microUSB. Niestety, nawet pomimo solidnej budowy, w sytuacji upadku telefonu z podłączonym kablem nietrudno o uszkodzenie gniazda. Nie jest to jednak duży problem – bez trudu w naszym serwisie dokonujemy jego wymiany. Jest to relatywnie tanie i szybkie – nie powinno zająć nam więcej niż 15 minut. Zamiast więc męczyć się z rozłączającym się gniazdem ładowania i ciągle szukać kąta, pod którym ładowanie będzie następowało, warto skorzystać z wymiany w naszym serwisie.

Niedziałający głośnik, kamera czy mikrofon

Jedną z konsekwencji zawilgocenia urządzenia, nawet przy braku innych usterek, są problemy z działaniem mikrofonu lub głośnika, albo obu tych elementów równocześnie. Czasem taka usterka pojawia się również samoistnie – np. na skutek upadku lub nagromadzenia się zanieczyszczeń. Przywrócenie urządzenia do normalności nie jest trudne – oba te elementy znajdują się na jednej tasiemce, której wymiana rozwiązuje zdecydowaną większość problemów z oboma elementami.

Innym, często spotykanym problemem jest niedziałająca kamera. Czasem odmawia ona posłuszeństwa po jeden z aktualizacji, niekiedy powoduje ją praca w wilgotnym środowisku, w innym przypadku przyczyną może być np. upadek. Czasami udaje się to naprawić manipulacją oprogramowaniem, lecz zazwyczaj potrzebna będzie wymiana tego komponentu. To również nie jest zbyt wymagający zabieg.

Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że usługa będzie wykonana profesjonalnie, szybko i za rozsądną cenę. Na każdą naprawę dajemy ci gwarancję i wykorzystujemy tylko sprawdzone komponenty, by mieć pewność, że z twojego iPhone 6s będziesz korzystać jeszcze przez długi czas.