• Serwis iPad

  Profesjonalny serwis iPad . Wymiana szybki, wyświetlacza, gniazda ładowania, naprawa po zalaniu, naprawa płyt głównych.

Ceny

 • 260 PLN

  Wymiana szybki iPad 2

 • 270 PLN

  Wymiana szybki iPad 3

 • 270 PLN

  Wymiana szybki iPad 4

 • 600 PLN
  Wymiana szybki iPad mini 4
 • 1100 PLN
  Wymiana LCD iPad mini 4
 • 430 PLN

  Wymiana szybki iPad 5

 • 520 PLN

  Wymiana szybki iPad 6

 • 320 PLN

  Wymiana szybki iPad Air

 • 290 PLN

  Wymiana szybki iPad Mini

 • 350 PLN

  Wymiana szybki iPad Mini 2

 • 390 PLN

  Wymiana LCD iPad 2

 • 420 PLN

  Wymiana LCD iPad 3

 • 420 PLN

  Wymiana LCD iPad 4

 • 1050 PLN

  Wymiana LCD Air 2

 • Tel

  Wymiana baterii

 • Tel

  Wymiana gniazda ładowania

 • Tel

  Naprawa po zalaniu

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz sprawdzić adres, telefon oraz godziny otwarcia kliknij tutaj

Inne modele

Serwis iPad

iPady uchodzą za jedne z najlepszych jakościowo i funkcjonalnie urządzeń mobilnych. Mimo to zdarza się, że i one ulegają różnym awariom. Niektóre problemy pojawiają się nie zwinny producenta, ale użytkownika. Zbita szybka, uszkodzony wyświetlacz, czy chociażby całkowite zalanie – takie zdarzenia mają miejsce dość często. Na szczęście dziś bez większego problemu można sobie z nimi poradzić. Wystarczy skorzystać z usług dobrego serwisu.

Naprawa iPad

Awaria iPada wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego. Bez względu na to, co by się z nim działo, prawie wszystko da się naprawić. Trzeba się tylko na tym znać i mieć dostęp do wysokiej jakości, najlepiej oryginalnych części. W dobrym serwisie technicy wymienią wyświetlacz, a w lepszej sytuacji, samą szybkę. Ponadto naprawią płytę główną czy solidnie przejrzą i doprowadzą do pełnej sprawności iPada, który został zalany. Dla nich wymiana baterii to drobnostka więc podejmują się również zdecydowanie bardziej skomplikowanych napraw. Każdy, kto ma problem ze swoim iPadem powinien jak najszybciej zgłosić się do serwisu. Nie ma znaczenia, kto przyczynił się do awarii – producent, czy użytkownik. Wiele w tym urządzeniu da się naprawić.

Wymiana szybki

Nie ma iPada, w którym nie byłoby można wymienić szybki na nową. Chyba że problem dotyczy całego wyświetlacza. Często jednak zdarza się, że w wyniku upadku, intensywnego ściśnięcia telefonu czy chociażby porysowania na skutek innych zdarzeń, uszkodzeniu ulega sama szybka. Wówczas wystarczy wymienić ją na nową, najlepiej wysokiej jakości, aby przywrócić urządzeniu pełną sprawność. Wymiany szybki w profesjonalnym serwisie dokonuje się sprawnie, a efekt jest w pełni satysfakcjonujący. Zazwyczaj nie ma najmniejszego śladu ani po usterce, ani też po wymianie szybki na nową.

Wymiana wyświetlacza

Oczywiście zdarza się, że uszkodzenie jest dużo poważniejsze i w wyniku pewnych zdarzeń stłuczeniu ulega cały wyświetlacz. Wiąże się to ze znacznie droższą naprawą, ale jak najbardziej realną. Wystarczy tylko skorzystać z usług dobrego serwisu. Wymiana wyświetlacza przebiega sprawnie i profesjonalnie. iPad po takiej naprawie nawet w najmniejszym stopniu nie zdradza swoim wyglądem, że było w nim cokolwiek robione. Wyświetlacz jest wymieniany na oryginalny lub wysokiej jakości zamiennik. Dzięki temu wyświetlany obraz wygląda identycznie jak przed usterką.

Naprawa płyty głównej

Do poważniejszych awarii w iPadach zaliczyć można problemy z płytą główną. Jej usterki zwykle dzieli się na kilka rodzajów, a mianowicie te dotyczące obrazu, dźwięku, działania systemu oraz samego komputera, działania portów i baterii. W dobrym serwisie przed przystąpieniem do diagnostyki płyty głównej najpierw sprawdza się inne podzespoły jak pamięć RAM, procesor czy dysk twardy. W wyniku uszkodzenia płyty obraz może być słabo widoczny, ekran może migać lub też mogą pojawić się na nim paski. Czasem ekran się włącza, ale nie ma żadnego obrazu. Kiedy iPad sam się resetuje podczas włączania, też może wskazywać na ten sam problem. Na szczęście wszystko da się naprawić. Urządzenie to musi jednak trafić w odpowiednie ręce.

Naprawa po zalaniu

Zalanie iPada to jeden z najbardziej dotkliwych problemów, z jakimi czasem muszą zmierzyć się użytkownicy tego urządzenia. Woda czy inna ciecz może trwale uszkodzić głośniki, baterię, port słuchawkowy i pozostałe. Wówczas pozostanie tylko wymienić te elementy na nowe. W tym celu technicy diagnozują problem, oceniają stan urządzenia, a dopiero następnie zabierają się za naprawę. W każdym razie są w stanie uratować iPada, nawet gdy został zalany.

Wymiana baterii

iPad to urządzenie, które też ma prawo się zużyć, a konkretnie wybrane podzespoły. Jednym z nich jest bez wątpienia bateria. Co prawda można siedzieć z iPadem przy gniazdku, cały czas go ładując, ale to bez sensu, a takie zachowanie nierzadko prowadzi tylko do pogorszenia sytuacji. Najlepiej więc dokonać wymiany. Technicy zrobią to w dobrym serwisie sprawnie i profesjonalnie. Po wymianie nie będzie najmniejszego śladu, a iPad „powróci do żywych”. Istnieje możliwość wymiany baterii na oryginalną, więc jakość użytkowania urządzenia przed wymianą tuż po zakupie i po wymianie, będzie taka sama.

Teraz nie ma znaczenia, czy iPad został uszkodzony przez użytkownika, czy uległ awarii z winy producenta. Nie istotne jest również to, jak bardzo został popsuty czy zniszczony. Nietrzymająca bateria, stłuczona szybka czy wyświetlacz, a nawet zalanie – wszystko dziś da się naprawić. Warto w takim razie mieć w zasięgu ręki kontakt do dobrego serwisu, do specjalistów, którzy sprawnie i dobrze naprawią to urządzenie. Czasem jest tak, że iPad działa niepoprawnie lub w ogóle nie chce się włączyć i wówczas wydaje się, że już nic nie da się zrobić, trzeba kupić nowy. Tymczasem ta pozornie duża awaria okazuje się, być drobnostką. Serwisanci posługują się profesjonalnym sprzętem i nowoczesnymi narzędziami, dzięki czemu mogą sprawnie i solidnie przeprowadzić każdą naprawę. Niekiedy nawet usługa ta kosztuje „grosze”, a urządzenie zyskuje dawną sprawność.