• Serwis Huawei

  W naszym serwisie zajmujemy się nprawą smartfnów marki Huawei. Wymiana wyśiwetlacza, baterii, klapki, kamery, gniazda ładowania oraz naprawą po zalaniu. Wszystkie nasze naprawy przeprowadzamy na najwyższej jakości podzespołach.

Ceny

 • 270 PLN

  Wymiana LCD Huawei P9

 • 270 PLN

  Wymiana LCD Huawei P9 Lite

 • 290 PLN

  Wymiana LCD Huawei P9 2017

 • 300 PLN

  Wymiana LCD Huawei P10

 • 290 PLN

  Wymiana LCD Huawei P10 Lite

 • 290 PLN

  Wymiana LCD Huawei P10 Lite

 • 290 PLN

  Wymiana LCD Huawei Mate 10 Lite

 • 750 PLN

  Wymiana LCD Huawei Mate 10 Pro

 • 350 PLN

  Wymiana LCD Huawei Mate 20 Lite

 • 500 PLN

  Wymiana LCD Huawei P20

 • 390 PLN

  Wymiana LCD Huawei P20 Lite

 • 1150 PLN

  Wymiana LCD Huawei P20 Pro

 • 280 PLN

  Wymiana LCD Huawei P Smart

 • 390 PLN

  Wymiana LCD Huawei P Smart 2019

 • 350 PLN

  Wymiana LCD Huawei Y6 2018

 • 390 PLN

  Wymiana LCD Huawei P30 Lite

 • 900 PLN

  Wymiana LCD Huawei P30

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz sprawdzić adres, telefon oraz godziny otwarcia kliknij tutaj

Inne modele

Smartfony Huawei szturmem zdobyły popularność na polskim rynku. W relatywnie niskich cenach zapewniają bardzo dobrą jakość wykonania i bardzo dobre podzespoły, a flagowe modele marki, jak P20, P20 Pro lub Mate 20 w wielu aspektach przewyższają jakością najlepsze modele konkurencji (np. pod względem wykorzystanej kamery, baterii czy wyświetlaczem). Dlatego ich rosnąca sprzedaż nie powinna nikogo dziwić.

Niestety, pomimo wysokiej jakości wykonania smartfony Huawei, jak każde inne ulegają uszkodzeniom, zwłaszcza na skutek upadku, zalania czy po prostu zużycia się elementów. Nasz serwis służy pomocą w każdej z tego typu awarii, a zwyczajowy czas jego naprawy trwa od 1 do 4 godzin. Wśród wykonywanych przez nas czynności są:

wymiana wyświetlacza,
instalacja nowej baterii,
naprawa po zalaniu,
montaż nowego gniazda zasilania,
rozwiązywanie problemów z modułem aparatu (wymiana modułu lub przeinstalowanie oprogramowania),
naprawa defektów wizualnych (np. uszkodzone obudowy).

W każdym z opisanych przypadków diagnoza i wycena całej naprawy jest darmowa, dlatego przynosząc do nas swój uszkodzony telefon, nie ryzykujesz poniesienia kosztów, a z pewnością dowiesz się, ile wyniesie profesjonalna naprawa.

Wymiana wyświetlacza

To najczęściej wykonywana przez nas usługa. Główna przyczyna uszkodzenia wyświetlaczy to upadek i nawet niestety zastosowanie folii ochronnych czy szkieł nie jest w stanie w pełni ich zabezpieczyć. W smartfonach niektórych marek możliwa jest wymiana samego rozbitego szkiełka (wraz z warstwą dotykową), niestety ze względu na budowę w telefonach Huawei rozdzielenie szkiełka od wyświetlacza jest niemal niemożliwe, dlatego takie usługi nie znajdują się w naszej ofercie. Na szczęście wymiana samych wyświetlaczy jest dość łatwa i bezproblemowa, a sam proces nie zajmuje więcej niż 1 do 4 godzin. Niekiedy ten czas może ulec wydłużeniu, zwłaszcza jeśli nie posiadamy zamiennika na stanie.

Dokonując wymiany wyświetlaczy, zawsze wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości zamienniki, co do których jakości nie mamy żadnych wątpliwości. Kupowanie ich bezpośrednio od producenta, z pominięciem całego łańcuch dostaw pozwala nam na oferowanie ich w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich ceny są bardzo zróżnicowane – zależnie od modelu. Dla przykładu nowy wyświetlacz, wraz z wymianą do najtańszych modeli, wyposażonych w ekrany IPS to wydatek poniżej 300 zł, podczas gdy dla najwyższych modeli wykorzystującymi technologię AMOLED, jak np. P20 czy P20 Pro może przekroczyć 1000 złotych.

Wymiana baterii – drugie życie telefonu

Jednym z niewielu elementów eksploatacyjnych telefonu, którego żywotność skraca się wraz z jego użytkowaniem, jest jego bateria. Każdy cykl ładowania – czyli rozładowanie i ponowne naładowanie baterii – zmniejsza jego końcową pojemność. W związku z tym im więcej korzystamy z telefonu, tym częściej musimy go ładować i w ten sposób przyczyniamy się do szybszego zużycia baterii. W rezultacie już w rocznych czy dwuletnich urządzeniach to właśnie baterie są elementem, na które użytkownicy najczęściej narzekają. Rozwiązanie? Wymiana baterii. Zamiast rozglądać się za nowym urządzeniem i pozbywać się swojego całkiem dobrze działającego smartfona, lepiej udaj się do naszego serwisu i skorzystaj z wymiany baterii na nową. Stosowane przez nas zamienniki są bardzo dobrej jakości i zapewniają długotrwałą bezproblemową eksploatację i znacznie lepszą wydajność, w porównaniu do zużytych oryginałów.

Zalania – działaj szybko

Chyba najpoważniejsze usterki, z którymi mamy do czynienia są następstwem zalania lub zawilgocenia telefonu. Niestety, mimo deklaracji producentów (nie tylko Huawei) na temat ich wodoodporności, serwisy najczęściej nie przyjmują na naprawę gwarancyjną urządzeń z uszkodzeniami będącymi następstwem zalania.

Co zrobić, jeśli telefon uległ zalaniu? Przede wszystkim trzeba działać szybko – wyłączyć go i, jeśli to możliwe, wyciągnąć baterię. Następnie udaj się do naszego serwisu, a my dokładnie przeanalizujemy, co zostało uszkodzone i poinformujemy cię o niezbędnych działaniach. Nie próbuj dalej używać telefonu, gdyż grozi to powstawianiem spięć w jego elektronice, co może przyczynić się do nieodwracalnych uszkodzeń, np. płyty głównej.

Oczywiście, jeśli posiadasz telefon zabezpieczony przed wodą, sam kontakt z płynami nie musi oznaczać uszkodzeń, jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek zmiany w jego pracy, np. nagrzewanie się, wolniejszą pracę, lub np. kamera przestanie działać, wyłącz go i przynieś do naszego serwisu – na tym etapie w większości przypadków jego naprawienie będzie proste i tanie.

Inne popularne usterki

Często trafiają do nas klienci z uszkodzonymi portami ładowania – najczęściej powstają one na skutek upadków. Objawem jest rozłączanie i ponowne rozpoczynanie ładowania, w zależności od kąta, pod jakim podłączony jest kabel, lub nawet zupełne zaprzestanie pracy portu ładowarki. Jesteśmy w stanie szybko i niedrogo wymienić taki port (zarówno microUSB, jak i USB-C) przywracając twojemu urządzeniu pełną funkcjonalność.

Inne, częste bolączki to np. uszkodzone obudowy, szczególnie szklane, które są bardzo podatne na stłuczenia; uszkodzenia kamery, mikrofonu czy głośnika (zarówno głównego, jak i do rozmów). W każdym z tych przypadków możemy ci pomóc, instalując wysokiej jakości zamienniki, lub, w przypadku kamery, starając się naprawić uszkodzone złącze.